niedziela, 21 kwietnia 2013

1. METAMORFOZA SWEAT PEA z http://www.newlyweds-blog.com/Największą różnicę widać na udach, pośladkach i boczkach, prawda? Bohaterka tej przemiany robiła RI30 5 lub 6 razy w tygodniu, w tym czasie jadła, jak to określa: "całkiem dobrze, ale nie perfekcyjnie". O zrzuconych centymetrach nie wspomina, wyczytałam jedynie, że zruciła niecałe 2 kg.

2. METAMORFOZA 7SEVENJ9 (http://boards.weddingbee.com/topic/the-ultimate-ripped-in-30-thread/page/3#axzz2QQ9JfbPm)


Ta pani pisze, że przez 3 tygodnie nie robiła nic innego niż RI30, a w czwartym tygodniu dodawała 20 min cardio na końcu. W ciągu tych czterech tygodni zrzuciła 2,4 kg i 33 cm!

3. PODWÓJNA METAMORFOZA HEATHER  LEWIS z http://adventuresinwomanland.wordpress.com/Jak widzicie, Heather zrobiła oba najbardziej popularne programy Jillian - 30 day shred oraz Ripped in 30. Rezultaty są, moim zadaniem, powalające! Popatrzcie na wałeczki przed rozpoczęciem ćwiczeń i ich brak po! :) Jak tu nie kochać Jillian? Dodam jeszcze, że ta kobieta korzystała z jedzeniowych wskazówek z książki Jillian "Master your metabolism".

4. METAMORFOZA ABBY z http://cowgirlimagery.blogspot.com

  

Abby jest idealnym przykładem na to, jak niewiele mówi nam waga. Pisze ona na swoim blogu, że jest sfrustrowana tym, że waga w ciągu ostatniego miesiąca stanęła, ale mimo tego, że żadnych spadków na wadze nie odnotowała, to zrzuciła kilka cali. Zresztą, różnicę widać gołym okiem!

Biust: - 2,5 cm
Ręce: - 1 cm
Talia: -  4 cm
Midway (strzelam, że chodzi o "oponkę"):  -2,5 cm
Biodra: - 2,5 cm
Uda: - 1 cm

Dodaję też zdjęcie Abby przedstawiające jej całą przemianę:


5.  CZĘŚĆ METAMORFOZY  OatmealBowl z http://www.oatmealinmybowl.com/


Dlaczego tylko część? Bo kobieta z powyższego zdjęcia zrobiła 2 tygodnie Ripped in 30, a potem program przestał jej sprawiać przyjemność i zaczęła modyfikacje. Nie jest to przykład do naśladowania, ale uznałam, że dodam to zdjęcie, żeby pokazać, jakie efekty widać już po dwóch tygodniach! Całkiem nieźle, co?

I na koniec bonus:

Chciałam poszukać więcej informacji na podanym wyżej tumblr'u, ale wygląda na to, że już nie istnieje. Muszą nam wystarczyć same wymiary:)

7 komentarzy:

 1. bardzo fajne metamorfozy sama też chce taką móc się pochwalić;)

  OdpowiedzUsuń
 2. zdjęcia metamorfozy już na blogu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. chyba zacznę ripped in 30 od następnego tygodnia bo w tym tygodniu musiałabym sobie zrobić 3 dni przerwy od ćwiczeń. moja mama przyjeżdża a jak ona jest to nie ma czasu na nic więc piątek sobota i niedziela odpadają mi w tym tygodniu, chyba że bym pobiegała albo coś :)

  od poniedziałku już na pewno ripper in 30 :)

  OdpowiedzUsuń
 4. motywuje do niepoddawania się! Chciałabym kiedyś móc przedstawić na blogu SWOJĄ metamorfozę!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...