poniedziałek, 14 stycznia 2013

Pupa i nogi idealne Oto dwa zdjęcia, które możemy zobaczyć w przerwach między ćwiczeniami "10 years younger i 10 hours".Linia na pierwszym zdjęciu pokazuje, gdzie powinna zaczynać się pupa. Callan dodaje, że jej pośladki zaczynają się wyżej oraz że w callaneticsie nie stosuje się żadnych wzorców, a jedynie kontroluje postęp. Jak widać, nie warto się przejmować, jeśli nasze pośladki nie są wzorcowe. Zresztą, wydaje mi się, że ten wyznacznik jest dosyć przestarzały i teraz upodobania, co do wyglądu pośladków nieco się zmieniły. Wystarczy poszperać w internecie i znaleźć zdjęcia obecnej miss pośladków, żeby się o tym przekonać.

To zdjęcie Laury Harris, wzięte z jej tumbrla. Jeśli miałabym wybrać pośladki idealne, to te znalazłyby się na liście kandydatów, natomiast te z powyższego zdjęcia raczej nie.


To zdjęcie przedstawia nogi idealne, a strzałki wskazują miejsca, w których powinny się one stykać: kostki, środkowa część łydek, kolana i górna część ud.Chociaż nogi ze zdjęcia wyglądają całkiem ładnie, to ja nie czułabym się komfortowo, jeśli moje nogi stykałyby się w górnej części ud. Aktualnie moje uda stykają się całkowicie (za to łydki stykają się w pokazanych miejscach), ale chciałabym, żeby nie stykały się w ogóle.
W internecie można znaleźć tyle zdjęć pięknych nóg, że ciężko jest wybrać najładniejsze. Tak samo jak w przypadku pośladków - dla mnie nie ma nic takiego jak ideał, ponieważ każde nogi i każde pośladki są na swój sposób piękne (pod warunkiem, że są zadbane!). Wybrałam to zdjęcie, żeby nikt nie pomyślał, że dążę do wychudzonych, patykowatych nóg, bo napisałam, że nie chcę, żeby się stykały.


A jaki jest Wasz typ? Chciałybyście, żeby Wasze ciała bardziej przypominały te pokazywane przez Callan, czy te proponowane przeze mnie?

10 komentarzy:

 1. Zdecydowanie wolę Twoje propozycje :)
  Widzę, że orientujesz się w tych wszystkich ćwiczeniach więc może Ty będziesz mi mogła coś doradzić... Jak ćwiczyć aby podnieść i powiększyć pupę? Przy wszystkich ćwiczeniach na pośladki boję się, że schudnę w tym rejonie, a tego bardzo bym nie chciała... Z góry dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli chcesz mieć efekty ćwicz jak Callen :D

  Naprawdę moda na tamte czasy minęła, kiedyś "długie" tyłki były atrakcyjne. Dziś faceci wolą jędrne. A tamto zdjęcie ten kobiety zasługuje na Miss pośladków.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdecydowanie Twoje propozycje :) Moje uda też niestety stykają się całe, więc chciałabym mieć przynajmniej takie, jak na "wzorcowym" zdjęciu - ale małymi kroczkami uda się dojść i do nie stykających zapewne :) A co do tych pośladków - piękne :D podobno przysiady z ciężarkami są na to najlepsze :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak najbardziej polecam wchodzenie na ławkę lub przysiady z obciążeniem : )

   Usuń
 4. Figura Laury jest świetna *u*

  OdpowiedzUsuń
 5. Laura jest idealna pod każdym względem : D Dziwnie bym się czuła z takimi ,,idealnymi" nogami tak więc Twoje propozycje o wiele bardziej mi pasują.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję bardzo za pomoc, nawet nie wiesz jak mi pomogłaś. Teraz mogę zabierać się za ćwiczenia. Pozdrawiam i czekam na kolejny post :)

  OdpowiedzUsuń
 7. pośladki Laury - marzenie! a jeśli chodzi o nogi, to sama nie wiem jaki jest mój ideał. raz chcę, żeby były mocno umięśnione, innym razem prawie patykowate (ale nie zbyt chude!). jeśli którekolwiek uda mi się osiągnąć, będę szczęśliwa :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Pierwszy raz słyszę o cwiczeniach callanetics. właśnie pobieram filmik z linku, który podałaś niżej, ciekawe, czy będzie u mnie widać jakiekolwiek efekty.
  co do zdjecia "idealnych nóg" - moje nogi stykają się w tych samych miejscach i wcale nie myślę, że są idealne, kiedy zakładam buty na wysokim obcasie wyglądają jak 2 patyki :(

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...